
calcActive())">
911,40 €
HT:
759,50 €
774,70 €
HT:
645,58 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049233
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab zijkanaalpomp kpa40/20m - opvoerhoogte max. 53m
De DAB Zijkanaalpomp KPA40/20M is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen in de tuinberegening. Met een maximale druk van 10 bar en een opvoerhoogte van 53 meter, levert deze pomp een indrukwekkende opbrengst van 2700 liter per uur. De motor van 1100W zorgt voor efficiënte prestaties en de gietijzeren behuizing garandeert duurzaamheid. Geschikt voor inlaattemperaturen tot 35°C, is deze pomp ideaal voor het besproeien van tuinen en gazons. Betrouwbaarheid en kracht komen samen in de DAB Zijkanaalpomp KPA40/20M.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Aansluiting | 1" |
| Druk max. (bar) | 10 |
| Kabellengte (m) | - |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1100W |
| Opvoerhoogte max. (m) | 53 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
| Opbrengst (l/h) | 2700 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
911,40 €
HT:
759,50 €
774,70 €
HT:
645,58 €
HT:
