
calcActive())">
1 645,28 €
HT:
1 371,07 €
1 398,49 €
HT:
1 165,41 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049234
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab drainagepomp drenag 1000 m-a - opbrengst: 23500 l/h
De Dab DAB Drainagepomp DRENAG 1000 M-A is een krachtige en betrouwbare pomp voor het efficiënt afvoeren van water. Met een opbrengst van 23500 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 15,3 meter is deze pomp ideaal voor het leegpompen van kelders, vijvers en andere wateropvangsystemen. De maximale dompeldiepte van 10 meter en de korrelgrootte van 10 mm maken deze pomp geschikt voor diverse toepassingen. De motor van 1000 W en de IP 68 beschermingsklasse zorgen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een aansluiting van 1 1/2" en een kabellengte van 10 meter is deze pomp eenvoudig te installeren en te gebruiken. Een ideale keuze voor tuinberegening en drainageprojecten.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 23500 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 15,3 |
| Dompeldiepte max. (m) | 10 |
| Korrelgrootte (mm) | 10 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/2" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1000 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Beschermingssoort | IP 68 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 645,28 €
HT:
1 371,07 €
1 398,49 €
HT:
1 165,41 €
HT:
