
calcActive())">
1 288,26 €
HT:
1 073,55 €
1 095,02 €
HT:
912,52 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049236
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab bronpomp s4c-9 m set - opbrengst: 4200 l/h
De DAB DAB Bronpomp S4C-9 M Set is de perfecte oplossing voor het efficiënt besproeien van je tuin. Met een opbrengst van 4200 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 49,5 meter, zorgt deze pomp voor een optimale irrigatie. De motor van 550 W en 230 volt zorgt voor krachtige prestaties, terwijl de IP 58 beschermingsklasse duurzaamheid garandeert. Met een inlaattemperatuur van maximaal 40°C en een kabellengte van 15 meter is deze pomp ideaal voor tuinberegening. Betrouwbaar en efficiënt, de DAB DAB Bronpomp S4C-9 M Set is een must-have voor elke tuinliefhebber.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4200 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 49,5 |
| Inlaattemperatuur max | 40°C |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 550 W |
| Kabellengte (m) | 15 |
| Beschermingssoort | IP 58 |
| Dompeldiepte max. (m) | - |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 288,26 €
HT:
1 073,55 €
1 095,02 €
HT:
912,52 €
HT:
