
calcActive())">
1 437,02 €
HT:
1 197,52 €
1 221,47 €
HT:
1 017,89 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049237
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab bronpomp s4c-13 m set - opbrengst: 4200 l/h, opvoerhoogte max: 71,5 m
De Dab DAB S4C-13 M Set is een krachtige bronpomp die perfect is voor het besproeien van grote tuinen en het leveren van water voor huishoudelijke doeleinden. Met een opbrengst van 4200 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 71,5 meter, is deze pomp ideaal voor het verpompen van water over lange afstanden. De motor van 750 W en 230 volt zorgt voor een efficiënte werking, terwijl de IP 58 beschermingsklasse duurzaamheid garandeert. Met een inlaattemperatuur van maximaal 40°C en een kabellengte van 30 meter is deze pomp veelzijdig inzetbaar. Betrouwbaar, krachtig en efficiënt - de Dab DAB S4C-13 M Set is de ideale keuze voor al uw beregeningsbehoeften.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4200 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 71,5 |
| Inlaattemperatuur max | 40°C |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 750 W |
| Kabellengte (m) | 30 |
| Beschermingssoort | IP 58 |
| Dompeldiepte max. (m) | - |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 437,02 €
HT:
1 197,52 €
1 221,47 €
HT:
1 017,89 €
HT:
