
calcActive())">
1 732,10 €
HT:
1 443,42 €
1 472,29 €
HT:
1 226,91 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049266
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab hydrofoorpompautomaat e.sybox mini - opvoerhoogte max. 55m
De Dab DAB Hydrofoorpompautomaat E.sybox Mini is de perfecte oplossing voor het efficiënt en betrouwbaar leveren van water in uw tuin. Met afmetingen van 439 x 263 x 236 mm en een aansluiting van 1", levert deze pomp een indrukwekkende druk van 7.5 bar. De krachtige 230 volt / 50 Hz motor met 800 W vermogen zorgt voor een maximale aanzuighoogte van 8 meter en een opvoerhoogte van maximaal 55 meter. Met een opbrengst van 4800 liter per uur en een inlaattemperatuur van maximaal 35°C is deze pomp ideaal voor drinkwater toepassingen volgens DIN 1988-500. Met een geluidssterkte van slechts 45 dB en een IP X4 beschermklasse, is deze hydrofoorpompautomaat ook nog eens zeer stil en veilig in gebruik. Maak uw tuinberegening efficiënter en gemakkelijker met de Dab DAB Hydrofoorpompautomaat E.sybox Mini.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Afmetingen L x B x H (mm) | 439 x 263 x 236 |
| Aansluiting | 1" |
| Druk (bar) | 7.5 |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 800 W |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 55 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Uitvoering | Drinkwater geschikt volgens DIN 1988-500 |
| Opbrengst (l/h) | 4800 |
| Beschermklasse | IP X4 |
| Geluidssterkte (dB) | 45 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 732,10 €
HT:
1 443,42 €
1 472,29 €
HT:
1 226,91 €
HT:
