
calcActive())">
45,25 €
HT:
37,71 €
38,46 €
HT:
32,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049460
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet steeksleutel 1 1/16" x 1 1/4" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een hoogwaardig handgereedschap van Duits vakmanschap. Met een slank ontwerp en extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel, biedt deze steeksleutel optimale prestaties. De steeksleutel heeft een sleutelmaat van 1 1/16" x 1 1/4" en een lengte van 303,8 mm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Met een maulstellung van 15° en Amerikaanse maten voldoet deze steeksleutel aan DIN 895 normen. Gemaakt van chroom-vanadium staal, is deze steeksleutel geschikt voor diverse klussen. Kies voor kwaliteit, kies voor de Hazet Steeksleutel.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 1 1/16" x 1 1/4" |
| Lengte (mm) | 303,8 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 303.8 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 1.1⁄16 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 1.1⁄4 |
| Kopdikte a | 9 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
45,25 €
HT:
37,71 €
38,46 €
HT:
32,05 €
HT:
