
calcActive())">
18,42 €
HT:
15,35 €
15,66 €
HT:
13,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049461
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet steeksleutel 1⁄2" x 9⁄16" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 1/2" x 9/16" en een lengte van 172,4 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel heeft slanke koppen en een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel voor optimale prestaties. De Amerikaanse maten en de verchroomde afwerking geven deze steeksleutel een professionele uitstraling. Voldoet aan de DIN 895 norm en is vervaardigd in Duitsland. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium materiaal voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Voeg deze Made In Germany steeksleutel toe aan je gereedschapscollectie voor efficiënt en nauwkeurig werk.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 1/2" x 9/16" |
| Lengte (mm) | 172,4 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 172.4 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 1⁄2 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 9⁄16 |
| Kopdikte a | 5,1 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
18,42 €
HT:
15,35 €
15,66 €
HT:
13,05 €
HT:
