
calcActive())">
36,78 €
HT:
30,65 €
31,26 €
HT:
26,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049463
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet steeksleutel 15⁄16" x 1" - chroom-vanadium - made in germany
De Hazet Steeksleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 15/16" x 1" en een lengte van 269,4 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel is voorzien van slanke koppen, een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel en een maulstellung van 15°. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de DIN 895 norm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Ontworpen en vervaardigd in Duitsland, staat deze steeksleutel garant voor kwaliteit en precisie. Een onmisbaar stuk gereedschap voor elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 15/16" x 1" |
| Lengte (mm) | 269,4 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 269.4 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 15⁄16 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 1 |
| Kopdikte a | 7,8 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
36,78 €
HT:
30,65 €
31,26 €
HT:
26,05 €
HT:
