
calcActive())">
22,58 €
HT:
18,82 €
19,20 €
HT:
16,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049464
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet steeksleutel 19⁄32" x 11⁄16" - made in germany
De Hazet steeksleutel is een betrouwbaar handgereedschap van topkwaliteit, gemaakt in Duitsland. Met een sleutelmaat van 19/32" x 11/16" en een lengte van 205,7 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse klussen. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor een optimale grip en precisie. De verchroomde afwerking geeft de steeksleutel een duurzame bescherming tegen roest en slijtage. Met een Maulstellung van 15° en Amerikaanse maten voldoet deze steeksleutel aan DIN 895 normen. Kies voor kwaliteit en vakmanschap met de Hazet steeksleutel voor al uw klusbehoeften.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 19/32" x 11/16" |
| Lengte (mm) | 205,7 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 205.7 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 19⁄32 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 11⁄16 |
| Kopdikte a | 6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
22,58 €
HT:
18,82 €
19,20 €
HT:
16,00 €
HT:
