
calcActive())">
29,58 €
HT:
24,65 €
25,14 €
HT:
20,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049466
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet steeksleutel 25⁄32" x 7⁄8" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 25/32" x 7/8" en een lengte van 238,9 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel is voorzien van slanke koppen en een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel voor optimale prestaties. De Amerikaanse maten en een maulstellung van 15° maken het gebruiksgemak compleet. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de DIN 895 norm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Ontdek de kwaliteit van Made in Germany met deze Hazet Steeksleutel.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 25/32" x 7/8" |
| Lengte (mm) | 238,9 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 238.9 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 25⁄32 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 7⁄8 |
| Kopdikte a | 7 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
29,58 €
HT:
24,65 €
25,14 €
HT:
20,95 €
HT:
