
calcActive())">
15,38 €
HT:
12,82 €
13,08 €
HT:
10,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049467
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet steeksleutel 3⁄8" x 7⁄16", 155.7 mm, verchroomd, chroom-vanadium, din 895
De Hazet Steeksleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 3/8" x 7/16" en een lengte van 155,7 mm is deze steeksleutel perfect voor nauwkeurig werk. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor optimale prestaties. Met een maulstellung van 15° en Amerikaanse maten is deze steeksleutel veelzijdig in gebruik. Gemaakt in Duitsland volgens de hoogste normen, voldoet deze steeksleutel aan DIN 895. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en afgewerkt met een verchroomde laag voor duurzaamheid. Een betrouwbaar en professioneel gereedschap voor elke klus.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 3/8" x 7/16" |
| Lengte (mm) | 155,7 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 155.7 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 3⁄8 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 7⁄16 |
| Kopdikte a | 4,6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
15,38 €
HT:
12,82 €
13,08 €
HT:
10,90 €
HT:
