
calcActive())">
21,32 €
HT:
17,77 €
18,12 €
HT:
15,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049471
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet steeksleutel 9⁄16" x 5⁄8" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een hoogwaardig handgereedschap van Duits vakmanschap. Met een sleutelmaat van 9/16" x 5/8" en een lengte van 189,8 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse klussen. De slanke koppen en extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profil schacht zorgen voor precisie en duurzaamheid. Met een maulstellung van 15° en verchroomde afwerking voldoet deze steeksleutel aan de DIN 895 norm. Gemaakt van chroom-vanadium staal, is deze steeksleutel geschikt voor professioneel gebruik. Voeg deze Made in Germany steeksleutel toe aan je gereedschapscollectie voor betrouwbare prestaties.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 9/16" x 5/8" |
| Lengte (mm) | 189,8 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 189.8 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 9⁄16 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 5⁄8 |
| Kopdikte a | 5,7 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
21,32 €
HT:
17,77 €
18,12 €
HT:
15,10 €
HT:
