
calcActive())">
260,33 €
HT:
216,94 €
221,28 €
HT:
184,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50050177
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet steeksleutelset 12-delig 6x7 - 30x32mm chroom-vanadium germany
De Hazet Steeksleutelset is een must-have voor elke klusser. Deze 12-delige set is gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de strenge DIN 3110 en ISO 10102 normen. De steeksleutels hebben slanke koppen en een extra stabiel HAZET Doppel-T-Profiel voor optimale prestaties. Met een maulstellung van 15° en een verchroomde afwerking zijn deze steeksleutels duurzaam en betrouwbaar. Gemaakt in Duitsland, deze set bevat sleutelmaten van 6 x 7 tot 30 x 32 mm en wordt geleverd in een handige draaggreep met wandbevestigingsoptie. Voeg deze professionele set toe aan je gereedschapscollectie voor nauwkeurig en efficiënt werken.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Bestaat uit | 12-delig |
| Sleutelmaat | 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17, 18 x 19, 20 x 22, 21 x 23, 24 x 27, 25 x 28, 30 x 32 |
| Lengte (mm) | 340 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • Oberfläche: verchromt • DIN 3110, ISO 10102 • Made In Germany |
| Inhoud | Steeksleutelset, 12-delig Sleutelmaat: 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17, 18 x 19, 20 x 22, 21 x 23, 24 x 27, 25 x 28mm, 30 x 32 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 3110/ISO 10102 |
| Uitvoering | • 12-delig, met draaggreep • Geschikt voor wandbevestiging • Kunststof klemhouder • Oppervlak: verchroomd • DIN 3110, ISO 10102 • Made In Germany • Sleutelmaat: 6 x 7 - 30 x 32 • Totale lengte: 340 mm • Hoogte: 75 mm • Breedte: 165 mm • Uitvoering: buiten 6-kant profiel |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 340 mm |
| Breedte | 165 mm |
| Hoogte | 75 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
260,33 €
HT:
216,94 €
221,28 €
HT:
184,40 €
HT:
