
calcActive())">
236,62 €
HT:
197,18 €
201,12 €
HT:
167,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50050715
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet dopsleutelbitset 9-delig, korte uitvoering, tin gecoat
De Hazet Dopsleutelbitset is een must-have voor elke klusser. Deze 9-delige set in korte uitvoering is voorzien van een gekarteld oppervlak en wordt geleverd in een handige SmartCase met Safety-Insert-System. De 2-componenten zachtschuiminzet zorgt voor optimale bescherming en is ook geschikt voor de HAZET-Assistent. Gemaakt in Duitsland volgens de hoogste kwaliteitsnormen, met een TIN gecoate afwerking. De set bevat sleutelmaten van 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17 en 19 mm, vervaardigd uit speciaal staal. Met een vierkante aandrijving van 12,5 mm (1/2") en een binnenzeskantprofiel. Compact van formaat (185 x 153 x 52 mm) en DIN 7422 genormeerd. Maak elke klus moeiteloos af met deze hoogwaardige Hazet Dopsleutelbitset.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Uitvoering | • 9-delig • Korte uitvoering • Gekarteld • SmartCase (1/9) 165-S • Safety-Insert-System • 2-componenten zachtschuiminzet • Inleg ook passend voor HAZET-Assistent • Oppervlak: TIN gecoat • DIN 7422 • Made In Germany • Totale lengte: 185 mm • Hoogte: 52 mm • Breedte: 153 mm • Aandrijving: vierkant 12,5 mm 1/2” • Aandrijving: binnenzeskantprofiel |
| Inhoud | Sleutelmaat: 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17, 19 mm |
| Materiaal | Blad van speciaal staal |
| Norm | DIN 7422 |
| Oppervlakte | TIN gecoat |
| Lengte | 185 mm |
| Breedte | 153 mm |
| Hoogte | 52 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
236,62 €
HT:
197,18 €
201,12 €
HT:
167,60 €
HT:
