
calcActive())">
233,09 €
HT:
194,24 €
198,12 €
HT:
165,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50050717
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet dopsleutelbitset 9-delig, korte uitvoering, tin gecoat
De Hazet Dopsleutelbitset is een must-have voor elke klusser. Deze 9-delige set in korte uitvoering is perfect voor het snel en efficiënt uitvoeren van diverse klussen. De dopsleutels zijn gekarteld en voorzien van een TIN-coating voor duurzaamheid. Met het handige SmartCase en Safety-Insert-System blijven de dopsleutels georganiseerd en veilig opgeborgen. Gemaakt van speciaal staal en met een totale lengte van 185 mm, zijn deze dopsleutels van topkwaliteit en Made in Germany. De set bevat sleutelmaten van 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 en 17 mm. Een onmisbaar stuk gereedschap voor elke klusser!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Uitvoering | • 9-delig • Korte uitvoering • Gekarteld • SmartCase (1/9) 165-S • Safety-Insert-System • 2-componenten zachtschuiminzet. • Inleg ook passend voor HAZET-Assistent • Oppervlak: TIN gecoat • DIN 7422 • Made In Germany • Totale lengte: 185 mm • Hoogte: 52 mm • Breedte: 153 mm • Aandrijving: vierkant 12,5 mm 1/2” • Aandrijving: binnenzeskantprofiel |
| Inhoud | Sleutelmaat: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 17 mm |
| Materiaal | Blad van speciaal staal |
| Norm | DIN 7422 |
| Oppervlakte | TIN gecoat |
| Lengte | 185 mm |
| Breedte | 153 mm |
| Hoogte | 52 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
233,09 €
HT:
194,24 €
198,12 €
HT:
165,10 €
HT:
