
calcActive())">
33,82 €
HT:
28,18 €
28,74 €
HT:
23,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50050852
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet 12-kant dopsleutel 3/4" - 1 1/4" sleutelmaat
De Hazet 12-kant dopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een uitgang van 3/4" en een sleutelmaat van 1 1/4", is deze dopsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium, is deze dopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De verchroomde en gepolijste afwerking zorgt voor een professionele uitstraling en beschermt tegen roest. Met een lengte van 58 mm en een diepte van 23.4 mm, biedt deze dopsleutel een comfortabele grip en gemakkelijke toegang tot moeilijk bereikbare plekken. Voeg de Hazet 12-kant dopsleutel toe aan je gereedschapscollectie en klaar elke klus met gemak!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Longueur (mm) |
|
| Uitgang | 3/4" |
| Sleutelmaat | 1 1/4" |
| Type | 12-kant, inch |
| Uitvoering | Zonder bit |
| Diepte | 23.4 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Oppervlakte | Verchroomd, gepolijst |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 44.5 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 36 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
33,82 €
HT:
28,18 €
28,74 €
HT:
23,95 €
HT:
