
calcActive())">
31,62 €
HT:
26,35 €
26,88 €
HT:
22,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50050853
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet 12-kant dopsleutel 3/4" - 1 1/8" sleutelmaat
De Hazet 12-kant Dopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een uitgang van 3/4" en een sleutelmaat van 1 1/8", is deze dopsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en met een verchroomd, gepolijst oppervlak, is deze dopsleutel duurzaam en bestand tegen corrosie. Met een lengte van 55 mm en een diepte van 20.8 mm, biedt deze dopsleutel een perfecte balans tussen kracht en precisie. De Hazet 12-kant Dopsleutel is een betrouwbare metgezel voor al uw klussen en zal u niet teleurstellen.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Longueur (mm) |
|
| Uitgang | 3/4" |
| Sleutelmaat | 1 1/8" |
| Type | 12-kant, inch |
| Uitvoering | Zonder bit |
| Diepte | 20.8 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Oppervlakte | Verchroomd, gepolijst |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 40 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 36 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
31,62 €
HT:
26,35 €
26,88 €
HT:
22,40 €
HT:
