
calcActive())">
48,49 €
HT:
40,41 €
41,22 €
HT:
34,35 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50050857
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet 12-kant dopsleutel 3/4" - 1 3/8" sleutelmaat
De Hazet 12-kant dopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een uitgang van 3/4" en een sleutelmaat van 1 3/8", is deze dopsleutel ideaal voor het vastdraaien van moeren en bouten. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium, is deze dopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De verchroomde en gepolijste afwerking zorgt voor een professionele uitstraling. Met een lengte van 61,5 mm en een diepte van 25,8 mm, is deze dopsleutel compact en handig in gebruik. Voeg de Hazet 12-kant dopsleutel toe aan je gereedschapscollectie voor efficiënt en nauwkeurig werk.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Longueur (mm) |
|
| Uitgang | 3/4" |
| Sleutelmaat | 1 3/8" |
| Type | 12-kant, inch |
| Uitvoering | Zonder bit |
| Diepte | 25.8 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Oppervlakte | Verchroomd, gepolijst |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 48.5 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 36 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
48,49 €
HT:
40,41 €
41,22 €
HT:
34,35 €
HT:
