
calcActive())">
22,73 €
HT:
18,94 €
19,32 €
HT:
16,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50050890
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet 12-kant dopsleutel 1 1/16" - chroom-vanadium, verchroomd, gepolijst
De Hazet 12-kant Dopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een uitgang van 1/2" en een sleutelmaat van 1 1/16", is deze dopsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en met een verchroomd, gepolijst oppervlak, is deze dopsleutel duurzaam en roestbestendig. Met een lengte van 46 mm en een diepte van 21 mm, biedt deze dopsleutel een uitstekende grip en precisie. Voeg de Hazet 12-kant Dopsleutel toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten bij elke klus.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Longueur (mm) |
|
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelmaat | 1 1/16" |
| Type | 12-kant, inch |
| Uitvoering | Zonder bit |
| Diepte | 21 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Oppervlakte | Verchroomd, gepolijst |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 36.3 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 25 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
22,73 €
HT:
18,94 €
19,32 €
HT:
16,10 €
HT:
