
calcActive())">
16,31 €
HT:
13,59 €
13,86 €
HT:
11,55 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50050900
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet 12-kant dopsleutel 3/4" - chroom-vanadium, verchroomd, gepolijst
De Hazet 12-kant dopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een uitgang van 1/2 inch en een sleutelmaat van 3/4 inch is deze dopsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en met een verchroomd, gepolijst oppervlak, is deze dopsleutel duurzaam en betrouwbaar. Met een lengte van 38 mm en een diepte van 14 mm is hij compact en handig in gebruik. De Hazet dopsleutel heeft een diameter van 26.8 mm aan de afdrijving en 23 mm aan de aandrijving, waardoor hij perfect past op verschillende bevestigingsmiddelen. Een must-have voor elke gereedschapskist!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Longueur (mm) |
|
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelmaat | 3/4" |
| Type | 12-kant, inch |
| Uitvoering | Zonder bit |
| Diepte | 14 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Oppervlakte | Verchroomd, gepolijst |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 26.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 23 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
16,31 €
HT:
13,59 €
13,86 €
HT:
11,55 €
HT:
