
calcActive())">
13,13 €
HT:
10,94 €
11,16 €
HT:
9,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50050904
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet 12-kant dopsleutel 1/2" - 7/16" - chroom-vanadium
De Hazet 12-kant dopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een uitgang van 1/2 inch en een sleutelmaat van 7/16 inch, is deze dopsleutel perfect voor diverse toepassingen. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium, biedt deze dopsleutel duurzaamheid en betrouwbaarheid. De verchroomde en gepolijste afwerking zorgt voor een professionele uitstraling en beschermt tegen roest. Met een lengte van 38 mm en een diepte van 10.5 mm, is deze dopsleutel handig en gemakkelijk te gebruiken. Voeg de Hazet 12-kant dopsleutel toe aan je gereedschapscollectie voor efficiënt en nauwkeurig werk.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Longueur (mm) |
|
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelmaat | 7/16" |
| Type | 12-kant, inch |
| Uitvoering | Zonder bit |
| Diepte | 10.5 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Oppervlakte | Verchroomd, gepolijst |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 16.4 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 22 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
13,13 €
HT:
10,94 €
11,16 €
HT:
9,30 €
HT:
