
calcActive())">
12,64 €
HT:
10,53 €
10,74 €
HT:
8,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50051290
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet dopsleutelbit 1/4" zaagsnede chroom-vanadium
De Hazet Dopsleutelbit is een hoogwaardig gereedschap dat perfect is voor precisiewerk. Met een sleutelmaat van 3,5 en een lengte van 28 mm is deze dopsleutelbit ideaal voor klussen waarbij nauwkeurigheid vereist is. Gemaakt van duurzaam chroom-vanadium en TIN gecoat voor extra bescherming en langdurig gebruik. De zaagsnede en bituitvoering maken het eenvoudig om moeilijk bereikbare plekken te bereiken. Voldoet aan de norm Spitze nach ISO 2380-1 voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Voeg deze Hazet Dopsleutelbit toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten bij elke klus.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Longueur (mm) |
|
| Uitgang | 1/4" |
| Sleutelmaat | 3,5 |
| Type | Zaagsnede |
| Uitvoering | Met bit |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Ø d (mm) | 12 |
| Norm | Spitze nach ISO 2380-1 |
| Oppervlakte | TIN gecoat |
| Lengte l1 | 16 mm |
| Lengte l2 | 28 mm |
| Messenbreedte | 3,5 mm |
| Messenhoogte | 0,6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
12,64 €
HT:
10,53 €
10,74 €
HT:
8,95 €
HT:
