
calcActive())">
13,13 €
HT:
10,94 €
11,16 €
HT:
9,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50051294
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet dopsleutelbit 1/4" zaagsnede 5,5 mm
De Hazet Dopsleutelbit is een hoogwaardig gereedschap met een sleutelmaat van 5,5 en een lengte van 28 mm. Gemaakt van duurzaam chroom-vanadium met een TIN-coating voor extra bescherming en langdurige prestaties. Deze dopsleutelbit heeft een zaagsnede type en voldoet aan de norm Spitze nach ISO 2380-1. Met een messenbreedte van 5,5 mm en een messenhoogte van 1 mm is dit de ideale tool voor precisiewerk. Voeg deze bit toe aan je gereedschapscollectie voor nauwkeurige en efficiënte klussen.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Longueur (mm) |
|
| Uitgang | 1/4" |
| Sleutelmaat | 5,5 |
| Type | Zaagsnede |
| Uitvoering | Met bit |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Ø d (mm) | 12 |
| Norm | Spitze nach ISO 2380-1 |
| Oppervlakte | TIN gecoat |
| Lengte l1 | 16 mm |
| Lengte l2 | 28 mm |
| Messenbreedte | 5,5 mm |
| Messenhoogte | 1 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
13,13 €
HT:
10,94 €
11,16 €
HT:
9,30 €
HT:
