
calcActive())">
12,14 €
HT:
10,12 €
10,32 €
HT:
8,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053040
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 1/2", 13 mm, chroom vanadium staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 13 mm en gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal voldoet deze krachtdopsleutel aan de DIN 3129/ISO 2725-2 norm. De gefosfateerde en geoliede oppervlakte zorgt voor duurzaamheid en langdurig gebruik. Met een lengte van 38 mm en een diepte van 10 mm is deze krachtdopsleutel perfect voor verschillende toepassingen. De uitgang van 1/2" maakt het compatibel met diverse andere gereedschappen. Met een diameter van 20.8 mm aan de afdrijving en 25 mm aan de aandrijving is deze krachtdopsleutel een betrouwbare keuze voor al uw klussen.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 38 |
| Sleutelmaat | 13 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Norm | DIN 3129/ISO 2725-2 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sleutelwijdte (s1) | 13 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 20.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 25 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
12,14 €
HT:
10,12 €
10,32 €
HT:
8,60 €
HT:
