
calcActive())">
14,33 €
HT:
11,94 €
12,18 €
HT:
10,15 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053057
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 17mm 1/2"
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een lengte van 38 mm en een sleutelmaat van 17 mm is deze krachtdopsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal en voldoet aan de normen DIN 3129/ISO 2725-2. De gefosfateerde en geoliede oppervlakte zorgt voor duurzaamheid en langdurig gebruik. Met een uitgang van 1/2" en een sleutelwijdte van 17 mm is deze krachtdopsleutel geschikt voor verschillende toepassingen. Een must-have in elke gereedschapskist!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 38 |
| Sleutelmaat | 17 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Norm | DIN 3129/ISO 2725-2 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sleutelwijdte (s1) | 17 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 26.2 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
14,33 €
HT:
11,94 €
12,18 €
HT:
10,15 €
HT:
