
calcActive())">
15,25 €
HT:
12,71 €
12,96 €
HT:
10,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053066
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 21 mm 1/2" - chroom vanadium staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een lengte van 40 mm en een sleutelmaat van 21 mm is deze krachtdopsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal volgens de norm DIN 3129/ISO 2725-2, is deze sleutel duurzaam en betrouwbaar. De gefosfateerde en geoliede oppervlakte zorgt voor een lange levensduur. Met een 1/2" uitgang en een sleutelwijdte van 21 mm is deze krachtdopsleutel geschikt voor verschillende toepassingen. Voeg deze Hazet krachtdopsleutel toe aan je gereedschapscollectie en klaar elke klus met gemak en precisie.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 40 |
| Sleutelmaat | 21 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Norm | DIN 3129/ISO 2725-2 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sleutelwijdte (s1) | 21 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 31.3 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
15,25 €
HT:
12,71 €
12,96 €
HT:
10,80 €
HT:
