
calcActive())">
16,87 €
HT:
14,06 €
14,34 €
HT:
11,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053072
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 24 mm - chroom vanadium speciaal staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 24 mm en gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal voldoet deze krachtdopsleutel aan de DIN 3129/ISO 2725-2 norm. De gefosfateerde en geoliede oppervlakte zorgt voor duurzaamheid en soepele prestaties. Met een lengte van 44 mm en een sleutelwijdte van 24 mm is deze krachtdopsleutel perfect voor het zwaardere werk. De uitgang van 1/2" maakt het compatibel met een breed scala aan accessoires. Voeg deze krachtdopsleutel toe aan je gereedschapscollectie en klaar elke klus met gemak en precisie.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 44 |
| Sleutelmaat | 24 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Norm | DIN 3129/ISO 2725-2 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 44 mm |
| Diepte | 17.5 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Sleutelwijdte (s1) | 24 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 35 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
16,87 €
HT:
14,06 €
14,34 €
HT:
11,95 €
HT:
