
calcActive())">
18,71 €
HT:
15,59 €
15,90 €
HT:
13,25 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053078
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 27mm, chroom vanadium staal, din 3129/iso 2725-2
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 27 mm en gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal voldoet deze krachtdopsleutel aan de DIN 3129/ISO 2725-2 norm. De gefosfateerde en geoliede oppervlakte zorgt voor duurzaamheid en langdurig gebruik. Met een lengte van 45 mm en een sleutelwijdte van 27 mm is deze krachtdopsleutel perfect voor het zwaardere werk. De uitgang van 1/2" maakt het compatibel met een breed scala aan gereedschappen. Voeg deze krachtdopsleutel toe aan je gereedschapscollectie en maak elke klus moeiteloos af.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 45 |
| Sleutelmaat | 27 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Norm | DIN 3129/ISO 2725-2 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 19.5 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Sleutelwijdte (s1) | 27 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 38.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
18,71 €
HT:
15,59 €
15,90 €
HT:
13,25 €
HT:
