
calcActive())">
23,22 €
HT:
19,35 €
19,74 €
HT:
16,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053087
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 1/2", 13 mm, chroom vanadium staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 13 mm en een lengte van 85 mm is deze krachtdopsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal en voorzien van een gefosfateerde en geoliede afwerking, biedt deze dopsleutel duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een uitgang van 1/2" past deze sleutel op verschillende doppen en accessoires. Maak elke klus moeiteloos af met de Hazet Zeskant Krachtdopsleutel.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 13 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sleutelwijdte (s1) | 13 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 20.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 25 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
23,22 €
HT:
19,35 €
19,74 €
HT:
16,45 €
HT:
