
calcActive())">
23,36 €
HT:
19,47 €
19,86 €
HT:
16,55 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053093
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 17 mm 1/2" 85 mm
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 17 mm en vervaardigd uit hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal, is deze krachtdopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De oppervlakte is gefosfateerd en geolied voor extra bescherming tegen corrosie. Met een lengte van 85 mm en een uitgang van 1/2", is deze krachtdopsleutel perfect voor diverse toepassingen. De diameter aan de afdrijving is 26.2 mm en aan de aandrijving 30 mm. Voeg deze krachtdopsleutel toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten bij elke klus.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 17 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 18.5 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sleutelwijdte (s1) | 17 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 26.2 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
23,36 €
HT:
19,47 €
19,86 €
HT:
16,55 €
HT:
