
calcActive())">
22,80 €
HT:
19,00 €
19,38 €
HT:
16,15 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053097
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 19mm - chroom vanadium speciaal staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 19 en gemaakt van chroom vanadium speciaal staal, is deze krachtdopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De oppervlakte is gefosfateerd en geolied voor extra bescherming. Met een lengte van 85 mm en een uitgang van 1/2", is deze sleutel ideaal voor diverse toepassingen. De diameter aan de afdrijving is 28.8 mm en aan de aandrijving 30 mm. Voeg deze hoogwaardige krachtdopsleutel toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 19 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 19.5 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sleutelwijdte (s1) | 19 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 28.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
22,80 €
HT:
19,00 €
19,38 €
HT:
16,15 €
HT:
