
calcActive())">
34,73 €
HT:
28,94 €
29,52 €
HT:
24,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053101
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 22 mm, chroom vanadium speciaal staal, 85 mm
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 22 en vervaardigd uit hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal, is deze krachtdopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De gefosfateerde en geoliede oppervlakte zorgt voor een optimale bescherming tegen roest en corrosie. Met een lengte van 85 mm en een uitgang van 1/2", is deze krachtdopsleutel geschikt voor diverse toepassingen. De perfecte combinatie van kwaliteit en functionaliteit maakt deze krachtdopsleutel een must-have in elke gereedschapskist.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 22 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sleutelwijdte (s1) | 22 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 32.5 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
34,73 €
HT:
28,94 €
29,52 €
HT:
24,60 €
HT:
