
calcActive())">
43,84 €
HT:
36,53 €
37,26 €
HT:
31,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053105
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet zeskant krachtdopsleutel 27 mm - chroom vanadium speciaal staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 27 mm en vervaardigd uit hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal, is deze krachtdopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De gefosfateerde en geoliede afwerking zorgt voor extra bescherming tegen corrosie. Met een lengte van 85 mm en een uitgang van 1/2", is deze sleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. De Hazet krachtdopsleutel heeft een sleutelwijdte van 27 mm en een diameter van 38.8 mm aan de afdrijving en 30 mm aan de aandrijving. Een onmisbaar stuk gereedschap voor elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 27 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 29 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Sleutelwijdte (s1) | 27 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 38.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
43,84 €
HT:
36,53 €
37,26 €
HT:
31,05 €
HT:
