
calcActive())">
13,27 €
HT:
11,06 €
11,28 €
HT:
9,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50053403
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet adapter 3/8" naar 1/4" - chroom-vanadium - made in germany
De Hazet Adapter is een hoogwaardig stuk gereedschap dat vervaardigd is van duurzaam chroom-vanadium materiaal. Deze adapter heeft een aandrijving van vierkant 10 mm 3/8" en een uitgang van vierkant 6,3 mm 3/8", waardoor het perfect is voor het verbinden van verschillende dopsleutels. De adapter is voorzien van een kogelzekering voor extra veiligheid en heeft een verchroomd oppervlak voor een langere levensduur. Met een totale lengte van 26 mm en conform DIN 3123/ISO 3316 normen, is deze adapter een betrouwbare toevoeging aan uw gereedschapscollectie. Vervaardigd in Duitsland, staat de Hazet Adapter garant voor kwaliteit en precisie in elke klus.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Aandrijving | Vierkant 10 mm 3/8” |
| Uitgang | Vierkant 6,3 mm 3/8” |
| Lengte (mm) | 26 |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 3123/ISO 3316 |
| Uitvoering | • Met kogelzekering • Oppervlak: verchroomd • DIN 3123, ISO 3316 • Made In Germany • Totale lengte: 26 mm • Aandrijving: vierkant 10 mm 3/8” • Aandrijving: vierkant 6,3 mm 1/4” |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 26 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
13,27 €
HT:
11,06 €
11,28 €
HT:
9,40 €
HT:
