
calcActive())">
647,72 €
HT:
539,77 €
550,56 €
HT:
458,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50054217
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet momentsleutel 3/8", 5 - 60 nm, din en iso 6789 - 335 mm
De Hazet Momentsleutel 3/8" is een betrouwbaar gereedschap met een draaimoment van 5 tot 60 Nm, ideaal voor nauwkeurige klussen. Met een lengte van 335 mm en een hardverchroomd oppervlak is deze momentsleutel duurzaam en gemakkelijk te gebruiken. Voldoet aan de normen DIN EN ISO 6789 en heeft een vierkant volgens DIN 3120/ISO 1174-1. De schaalverdeling van 0.5 Nm en een tolerantie van 2% zorgen voor precisie. De kopbreedte van 32 mm en kopdikte van 14,5 mm maken dit gereedschap veelzijdig inzetbaar voor verschillende klussen. Met de Hazet Momentsleutel 3/8" ben je verzekerd van kwaliteit en nauwkeurigheid bij elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Uitvoering | 3/8" |
| Draaimoment (Nm) | 5 - 60 |
| Lengte (mm) | 335 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Oppervlakte | Hardverchroomd |
| Schaalverdeling (Nm) | 0.5 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 32 mm |
| Kopdikte a | 14,5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
647,72 €
HT:
539,77 €
550,56 €
HT:
458,80 €
HT:
