
calcActive())">
647,72 €
HT:
539,77 €
550,56 €
HT:
458,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50054218
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet momentsleutel 3/8", 20 - 120 nm, din en iso 6789 - 389 mm
De Hazet Momentsleutel 3/8" is een betrouwbaar gereedschap voor nauwkeurig aandraaien van bouten en moeren. Met een draaimoment van 20-120 Nm en een schaalverdeling van 1,0 Nm biedt deze momentsleutel precisie en controle. Voldoet aan DIN EN ISO 6789 normen voor kwaliteit en betrouwbaarheid. De hardverchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid. Met een kopbreedte van 32 mm en kopdikte van 14,5 mm is dit een veelzijdig stuk gereedschap voor diverse toepassingen. Vertrouw op de Hazet Momentsleutel voor nauwkeurigheid en efficiëntie in uw werkzaamheden.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Uitvoering | 3/8" |
| Draaimoment (Nm) | 20 - 120 |
| Lengte (mm) | 389 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Oppervlakte | Hardverchroomd |
| Schaalverdeling (Nm) | 1,0 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 32 mm |
| Kopdikte a | 14,5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
647,72 €
HT:
539,77 €
550,56 €
HT:
458,80 €
HT:
