
calcActive())">
1 163,29 €
HT:
969,41 €
988,80 €
HT:
824,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50054321
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet krachtvermeerderaar 3/4" uitgang 700 nm
De Hazet Krachtvermeerderaar is een krachtige tool die elke klus aankan. Met een uitgang van 3/4" en aandrijving van 1/2", levert deze krachtvermeerderaar een indrukwekkend draaimoment van 700 Nm. De verhouding van 1:3,5 zorgt voor efficiënte krachtoverbrenging, terwijl de compacte lengte van 125 mm en diameter van 67 mm zorgen voor handig gebruik in kleine ruimtes. Deze krachtvermeerderaar is de perfecte aanvulling op uw gereedschapscollectie en maakt zelfs de zwaarste taken een fluitje van een cent. Maak uw werk gemakkelijker met de Hazet Krachtvermeerderaar!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Uitgang | 3/4" |
| Aandrijving | 1/2" |
| Lengte (mm) | 125 |
| Draaimoment (Nm) | 700 |
| Diameter | 67 mm |
| Verhouding | 1 : 3,5 |
| Lengte | 125 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 163,29 €
HT:
969,41 €
988,80 €
HT:
824,00 €
HT:
