
calcActive())">
1 681,42 €
HT:
1 401,18 €
1 429,20 €
HT:
1 191,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50054322
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet krachtvermeerderaar 1" uitgang 3/4" aandrijving 1400 nm
De Hazet Krachtvermeerderaar is een krachtig gereedschap met een uitgang van 1" en aandrijving van 3/4". Met een lengte van 172 mm en een indrukwekkend draaimoment van 1400 Nm is dit een onmisbaar stuk gereedschap voor zware klussen. De diameter van 88 mm en verhouding van 1:3,5 zorgen voor optimale prestaties. Deze krachtvermeerderaar is compact en efficiënt, waardoor het gemakkelijk is om zelfs de moeilijkste taken aan te pakken. Een must-have voor elke professional in de industrie.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Uitgang | 1" |
| Aandrijving | 3/4" |
| Lengte (mm) | 172 |
| Draaimoment (Nm) | 1400 |
| Diameter | 88 mm |
| Verhouding | 1 : 3,5 |
| Lengte | 172 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 681,42 €
HT:
1 401,18 €
1 429,20 €
HT:
1 191,00 €
HT:
