
calcActive())">
326,96 €
HT:
272,47 €
277,92 €
HT:
231,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058837
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet slagmoersleutel 1/2" - draaimoment 850 nm
De Hazet Slagmoersleutel 1/2" Model 9012SPC levert een indrukwekkend draaimoment van 750 Nm, met een maximaal losdraaimoment van 850 Nm. Deze slagmoersleutel is ontworpen voor optimale prestaties, met een luchtverbruik van 127,4 l/min en een maximale druk van 6,3 bar. Het ergonomische ontwerp zorgt voor comfortabel gebruik, terwijl de warmtebehandelde interne onderdelen slijtage minimaliseren. Met een gewicht van 2,6 kg en lage vibratie is deze slagmoersleutel ideaal voor intensief gebruik. De verbeterde luchtstroom zorgt voor verhoogde vermogensafgifte en het hoogwaardige dubbele slagwerk garandeert efficiënte prestaties. Met draaimomentinstellingen voor zowel vastdraaien als losdraaien, biedt deze slagmoersleutel veelzijdigheid en precisie. Een must-have voor elke professionele werkplaats.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Afmetingen (mm) | 178 x 192 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 127,4 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Draaimoment (Nm) | 750 |
| Omwentelingen (omw./min) | 7000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| Model | 9012SPC |
| N max. (omw./min.) | 7000 rpm |
| Uitvoering | Losdraaimoment maximaal: 850 NM • Verhoogde vermogensafgifte door een efficiëntere luchtstroom en verbeterde respons van de luchtmotoren • Speciaal met warmte behandelde interne onderdelen om slijtage te minimaliseren Ergonomische handgreep en behuizing voor verbeterde bediening • Afvoerluchtkanaal via de handgreep naar beneden • Lage vibratie • Hoogwaardig dubbel slagwerk • rotatie rechts / links: drie fasen (met de klok mee), één fase (tegen de klok in draaien) • 2,6 kg gewicht |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 750 Nm |
| Aanbevolen draaimoment | 550 Nm |
| Losdraaimoment maximaal | 850 Nm |
| Geluidsdrukniveau | 92.1 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 103.1 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 127.4 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 7.42 m/s2 |
| Schroefgrootte M | 16 M |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
326,96 €
HT:
272,47 €
277,92 €
HT:
231,60 €
HT:
