
calcActive())">
479,58 €
HT:
399,65 €
407,64 €
HT:
339,70 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058843
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet slagmoersleutel 1054 nm draaimoment
De Hazet Slagmoersleutel is een krachtig en innovatief gereedschap dat perfect is voor zware klussen. Met een draaimoment van 1054 Nm en een maximaal losdraaimoment van 1700 Nm, is deze slagmoersleutel ideaal voor het vast- en losdraaien van bouten en moeren. Het dubbele slagmechanisme zorgt voor hoge prestaties, terwijl de trillingsarme werking en het ergonomische ontwerp zorgen voor comfortabel gebruik. Met een gewicht van slechts 1,98 kg is deze slagmoersleutel ook gemakkelijk te hanteren. Met innovatieve functies zoals bediening met één hand en een afvoerluchtkanaal door de handgreep, is dit gereedschap een must-have voor elke professional. Bereik moeiteloos een draaimoment van 881 Nm en geniet van de veelzijdigheid van de viertraps rotatie rechtsom en eentraps rotatie linksom. Maak elke klus eenvoudig met de Hazet Slagmoersleutel.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Afmetingen (mm) | 162 x 185 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 139 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Draaimoment (Nm) | 1054 |
| Omwentelingen (omw./min) | 8000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 8000 upm |
| Uitvoering | • Bediening met één hand door innovatief schakelen aan de achterkant van het apparaat • Losdaaimoment maximaal: 1700 Nm • Afvoerluchtkanaal door de handgreep naar beneden • Trillingsarm • Dubbel slagmechanisme met hoge prestaties • Rotatie rechtsom / linksom: viertraps (rotatie rechtsom), eentraps (rotatie links) • Aandraaimoment maximaal: 1054 Nm • Gewicht: 1,98 kg |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 1054 Nm |
| Aanbevolen draaimoment | 881 Nm |
| Losdraaimoment maximaal | 1700 Nm |
| Geluidsdrukniveau | 98 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 109 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 139 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 10.23 m/s2 |
| Schroefgrootte M | 16 M |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
479,58 €
HT:
399,65 €
407,64 €
HT:
339,70 €
HT:
