
calcActive())">
394,58 €
HT:
328,82 €
335,40 €
HT:
279,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058846
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet slagmoersleutel 1/2" - losdaaimoment maximaal: 1.100 nm
De Hazet Slagmoersleutel 1/2" is een krachtige tool met een losdaaimoment tot 1.100 Nm, perfect voor zelfs de meest veeleisende klussen. Met zijn compacte ontwerp van slechts 92 mm past hij gemakkelijk in krappe ruimtes. De bediening met één hand maakt het gebruik eenvoudig voor zowel rechts- als linkshandigen. Dankzij het trillingsarme en geluidsarme ontwerp kunt u comfortabel werken. Met het jumbo slagmechanisme en de drietraps rotatie rechtsom, is deze slagmoersleutel een betrouwbare metgezel voor elke klus. Met een gewicht van slechts 1,24 kg is hij ook gemakkelijk te hanteren. Een must-have voor elke professional of doe-het-zelver die op zoek is naar kwaliteit en prestaties.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Uitvoering | • Extreem compact ontwerp maakt werken mogelijk, zelfs in krappe ruimtes • Losdaaimoment maximaal: 1.100 Nm • Bediening met één hand voor rechts- en linkshandigen • Afvoerluchtkanaal door de handgreep naar beneden • Trillingsarm • Extra kort - slechts 92 mm • Jumbo slagmechanisme • Koppelingsstekker: Nominale maat 7,2 (inbegrepen) • Geluidsvermogenniveau (bij bedrijfsdruk): 108,1 db(A) Lp W • Rotatie rechtsom / linksom: drietraps (rotatie rechtsom), eentraps (rotatie links) • Gewicht: 1,24 kg |
| Lengte (mm) | 92 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 127 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Draaimoment (Nm) | 678 |
| Omwentelingen (omw./min) | 10000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 10000 upm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 678 Nm |
| Aanbevolen draaimoment | 610 Nm |
| Losdraaimoment maximaal | 1.100 Nm |
| Geluidsdrukniveau | 97.1 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 108.1 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 127 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 9.57 m/s2 |
| Schroefgrootte M | 16 M |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
394,58 €
HT:
328,82 €
335,40 €
HT:
279,50 €
HT:
