
calcActive())">
251,76 €
HT:
209,80 €
214,00 €
HT:
178,33 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058887
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet slagschroevendraaier 108 nm draaimoment
De Hazet Slagschroevendraaier is een krachtig gereedschap met een lengte van 139 mm en een maximaal draaimoment van 108 Nm. Met een luchtverbruik van 59 l/min en een maximale druk van 6,3 bar levert deze slagschroevendraaier indrukwekkende prestaties. Met een omwentelingssnelheid van 12000 omw/min en een geluidsdrukniveau van 98 dB(A) is dit gereedschap efficiënt en toch relatief stil. De aanbevolen slangdiameter is 10 mm en de trillingsversnelling is 6.74 m/s2. Deze slagschroevendraaier is ideaal voor professioneel gebruik en biedt betrouwbaarheid en duurzaamheid voor al uw klussen.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 139 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 59 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Draaimoment (Nm) | 108 |
| Omwentelingen (omw./min) | 12000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 12000 upm |
| Lengte | 139.1 mm |
| Losdraaimoment maximaal | 108 Nm |
| Geluidsdrukniveau | 98 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 109 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 59 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 6.74 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
251,76 €
HT:
209,80 €
214,00 €
HT:
178,33 €
HT:
