
calcActive())">
236,47 €
HT:
197,06 €
201,00 €
HT:
167,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058888
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet haakse luchtsleutel 9020-2 - draaimoment 35 nm
De Hazet Haakse Luchtsleutel 9020-2 is een krachtig gereedschap dat perfect is voor diverse toepassingen. Met een draaimoment van 35 Nm en een maximale druk van 6,3 bar levert deze luchtsleutel betrouwbare prestaties. Met een lengte van 179 mm en een luchtverbruik van 180 l/min is dit een handig en efficiënt gereedschap. Met een geluidsdrukniveau van 83 dB(A) en een trillingsversnelling van 3.3 m/s2 is deze luchtsleutel ook comfortabel in gebruik. Verhoog uw productiviteit met de Hazet Haakse Luchtsleutel 9020-2. Perfect voor professioneel gebruik in diverse toepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 179 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 180 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Draaimoment (Nm) | 35 |
| Omwentelingen (omw./min) | 170 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 170 upm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 35 Nm |
| Lengte | 179 mm |
| Geluidsdrukniveau | 83 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 89 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 180 l/min |
| Trillingsversnelling | 3.3 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
236,47 €
HT:
197,06 €
201,00 €
HT:
167,50 €
HT:
