
calcActive())">
292,80 €
HT:
244,00 €
248,88 €
HT:
207,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058889
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet haakse luchtsleutel 9020p-2 - draaimoment 40 nm
De Hazet Haakse Luchtsleutel 9020P-2 is een krachtig gereedschap dat perfect is voor diverse toepassingen. Met een draaimoment van 40 Nm en een maximale druk van 6,3 bar levert deze luchtsleutel uitstekende prestaties. Met een lengte van 150 mm en een luchtverbruik van 72 l/min is dit gereedschap compact en efficiënt. Met een geluidsdrukniveau van 90 dB(A) en een geluidsvermogenniveau van 101 dB(A) is deze luchtsleutel ook comfortabel in gebruik. De Hazet Haakse Luchtsleutel 9020P-2 is een betrouwbare keuze voor professionals die op zoek zijn naar kwaliteit en prestaties.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 150 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 72 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Draaimoment (Nm) | 40 |
| Omwentelingen (omw./min) | 250 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 250 upm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 40 Nm |
| Lengte | 150 mm |
| Geluidsdrukniveau | 90 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 101 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 72 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 3.3 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
292,80 €
HT:
244,00 €
248,88 €
HT:
207,40 €
HT:
