
calcActive())">
292,80 €
HT:
244,00 €
248,88 €
HT:
207,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058892
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet haakse luchtsleutel 9021p-2 - draaimoment: 54 nm
De Hazet Haakse Luchtsleutel 9021P-2 is een krachtig gereedschap met een draaimoment van 54 Nm en een maximale druk van 6,3 bar. Met een lengte van 150 mm en een luchtverbruik van 103 l/min is deze luchtsleutel ideaal voor diverse toepassingen. Met een geluidsdrukniveau van 92 dB(A) en een trillingsversnelling van 3.9 m/s2 is dit gereedschap comfortabel en veilig in gebruik. De omwentelingen van 300 upm zorgen voor efficiënte prestaties. Ontdek de veelzijdigheid van de Hazet Haakse Luchtsleutel 9021P-2 voor al uw klussen.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 150 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 103 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Draaimoment (Nm) | 54 |
| Omwentelingen (omw./min) | 300 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 300 upm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 54 Nm |
| Lengte | 150 mm |
| Geluidsdrukniveau | 92 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 103 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 103 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 3.9 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
292,80 €
HT:
244,00 €
248,88 €
HT:
207,40 €
HT:
