
calcActive())">
521,78 €
HT:
434,82 €
443,52 €
HT:
369,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058896
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Ingersoll rand haakse luchtratel 1211max-d4 - draaimoment: 81 nm
De Ingersoll Rand Haakse Luchtratel 1211MAX-D4 is een krachtig gereedschap dat perfect is voor diverse toepassingen. Met een draaimoment van 81 Nm en een maximale werkdruk van 6,3 bar, levert deze luchtratel betrouwbare prestaties. Met een lengte van 302 mm en een luchtverbruik van 388 l/min is dit gereedschap handig en efficiënt in gebruik. Met een geluidsdrukniveau van 92,1 dB(A) en een trillingsversnelling van 12,7 m/s2 is deze luchtratel ook comfortabel en veilig in gebruik. Een onmisbaar gereedschap voor professionals in de industrie en automotive sector.
Caractéristiques
| Marque | Ingersoll Rand |
|---|---|
| Lengte (mm) | 302 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 388 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Draaimoment (Nm) | 81 |
| Omwentelingen (omw./min) | 625 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 625 upm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 89 Nm |
| Lengte | 302 mm |
| Geluidsdrukniveau | 92,1 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 101,3 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 388 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 12,7 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
521,78 €
HT:
434,82 €
443,52 €
HT:
369,60 €
HT:
