
calcActive())">
302,69 €
HT:
252,24 €
257,28 €
HT:
214,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058897
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet haakse luchtsleutel 9022p-1 - draaimoment 95 nm, 160 omw/min, 354.3 mm
De Hazet Haakse Luchtsleutel 9022P-1 is een krachtig gereedschap dat perfect is voor het vastdraaien van moeren en bouten. Met een draaimoment van 95 Nm en een maximale druk van 6,2 bar, levert deze luchtsleutel betrouwbare prestaties. Met een lengte van 354,3 mm en een luchtverbruik van 77 l/min is dit gereedschap handig en efficiënt in gebruik. Met een geluidsdrukniveau van 88,3 dB(A) en een geluidsvermogenniveau van 99,3 dB(A) is deze luchtsleutel ook comfortabel om mee te werken. De Hazet Haakse Luchtsleutel 9022P-1 is een onmisbaar gereedschap voor professionals die op zoek zijn naar kwaliteit en betrouwbaarheid in hun werkplaats.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 354,3 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 77 |
| Druk max. (bar) | 6,2 |
| Draaimoment (Nm) | 95 |
| Omwentelingen (omw./min) | 160 |
| N max. (omw./min.) | 160 upm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 95 Nm |
| Lengte | 354.3 mm |
| Geluidsdrukniveau | 88.3 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 99.3 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 77 l/min |
| Trillingsversnelling | 3 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
302,69 €
HT:
252,24 €
257,28 €
HT:
214,40 €
HT:
