
calcActive())">
439,34 €
HT:
366,12 €
373,44 €
HT:
311,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058901
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet haakse luchtsleutel 9022sr-1 - draaimoment 102 nm
De Hazet Haakse Luchtsleutel 9022SR-1 is een krachtig gereedschap dat maximale veiligheid en comfort biedt tijdens het werk. Met een draaimoment van 102 Nm en een toerental van 400 omw/min, overtreft deze luchtsleutel standaard machines met 30%. Het reactievrije hamermechanisme zorgt voor soepele werking en beschermt de gewrichten. Dankzij het krachtige stifthamermechanisme en de hoge koppelingsstekkermaat van 7,2 is dit gereedschap ideaal voor handmatig aanhalen met een aanhaalmoment tot 270 Nm. Met een geluidsdrukniveau van 91 dB(A) en een trillingsversnelling van 4,53 m/s2 is deze luchtsleutel comfortabel in gebruik. De koude-isolerende handgreep en het compacte ontwerp maken het ideaal voor langdurig gebruik. Upgrade je gereedschapscollectie met de Hazet Haakse Luchtsleutel 9022SR-1 en ervaar professionele prestaties en duurzaamheid.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 280 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 113 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Draaimoment (Nm) | 102 |
| Omwentelingen (omw./min) | 400 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| Technische gegevens | • Maximale veiligheid op het werk dankzij reactievrij hamermechanisme • Zacht voor de gewrichten • Hoog koppel, ongeveer 30% ten opzichte van standaar machines • Toerental ongeveer 3 keer zo hoog als standaard units • Geschikt voor handmatig aanhalen met aanhaalmomenten → 270 Nm (concurrenten slechts rond de 250 Nm) • Krachtig stifthamermechanisme • Inlaatluchtaansluiting: Binnendraad 12,91 mm (1/4″) • Koppelingsstekker: Nominale maat 7,2 (inbegrepen) • Slangdiameter (aanbevolen): 10 mm • Werkdruk (bar): 6,3 • Geluidsvermogenniveau (bij bedrijfsdruk): 98 db(A) Lp W • Trillingsversnelling: 4,53 m/s2 • Rechts / links draaien: ééntraps (rechts / links) • Koude-isolerend handvat • Uitvoering: vierkant 12,5 mm (1/2”) • Afmetingen / lengte: 280 mm • Nettogewicht (kg): 1,28 kg • Aandraaimoment maximaal: 102 Nm • Geluidsdrukniveau (bij bedrijfsdruk): 91 dB(A) Lp A • Omw./min.: 400 • Luchtverbruik [l/min]: 113 l/min. (1,9 l/sec) |
| N max. (omw./min.) | 400 upm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 102 Nm |
| Lengte | 280 mm |
| Geluidsdrukniveau | 91 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 98 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 113 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 4,53 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
439,34 €
HT:
366,12 €
373,44 €
HT:
311,20 €
HT:
