
calcActive())">
236,47 €
HT:
197,06 €
201,00 €
HT:
167,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058905
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet boormachine 3/8" 2000 omw/min 195 mm
De Hazet Boormachine is een krachtig gereedschap dat perfect is voor diverse boorwerkzaamheden. Met een lengte van 195 mm en een luchtverbruik van 113 l/min, levert deze boormachine indrukwekkende prestaties. De maximale druk van 6,3 bar zorgt voor een efficiënte werking, terwijl de omwentelingen van 2000 rpm zorgen voor snelheid en precisie. Met een compact ontwerp van 42 mm breed en 157 mm hoog, is deze boormachine gemakkelijk te hanteren. Het geluidsniveau van 88.7 dB(A) zorgt voor een comfortabele werkomgeving. Met de Hazet Boormachine bent u verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid bij elke klus.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 195 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 113 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Omwentelingen (omw./min) | 2000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 2000 upm |
| Lengte | 195 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Hoogte | 157 mm |
| Diameter min. | 42 mm |
| Geluidsdrukniveau | 88.7 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 99.7 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 113 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 2.1 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
236,47 €
HT:
197,06 €
201,00 €
HT:
167,50 €
HT:
