
calcActive())">
286,87 €
HT:
239,06 €
243,84 €
HT:
203,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058914
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet staafslijper, recht - omwentelingen (omw./min): 2000 - 22000
De Hazet Staafslijper, Recht is een krachtig gereedschap met een lengte van 285 mm en een luchtverbruik van 99 l/min. Met een maximale druk van 6,3 bar en een variabele snelheid van 2000 tot 22000 omw/min biedt deze slijper optimale prestaties. De geluidsdrukniveaus van 81 dB(A) Lp A en 78 dB(A) Lp W zorgen voor een comfortabele werkomgeving. Met een slangdiameter van 10 mm en trillingsversnelling van 0.5 m/s2 is dit de ideale microstaafslijper voor nauwkeurig slijpwerk. Upgrade je gereedschapscollectie met deze hoogwaardige Hazet Staafslijper voor professionele resultaten.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 285 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 99 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Omwentelingen (omw./min) | 2000 - 22000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 22000 upm |
| N min. (omw./min) | 2000 upm |
| Lengte | 285 mm |
| Geluidsdrukniveau | 81 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 78 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 99 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 0.5 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
286,87 €
HT:
239,06 €
243,84 €
HT:
203,20 €
HT:
